Taštičkový matrac Avatar Hybrid Relax 26cm

Kód produktu:

Avatar Hybrid Relax je ideálny matrac pre ohybné rošty s perfektnou kombináciou dvoch najlepších technológií Colunex®: Xenuloc® + ProTech Springs ™. Dlhodobá, bezpečná a hygienická technológia Xenuloc® sa spája s technológiou ProTech Springs ™ vďaka jedinečnej spolupráci medzi skúsenými odborníkmi v oblasti materiálov a ergonómie.

Dlhodobé pohodlie
Kombinácia vysoko výkonných taštičkových pružín ProTech Springs ™ s inovatívnou ekologickou penovou technológiou Xenuloc® vedie k matracu, ktorý poskytuje výnimočné pohodlie a trvá po celú dobu životnosti.
Vysoký výkon
Kombinuje všetky najlepšie výhody matraca: osobný komfort, anatomickú podporu a hygienu. Navyše, pretože je ohybný, ale nemá žiadne prudké uhly, zaisťuje vyvážené držanie tela v akejkoľvek polohe.
Zdravie a hygiena
Použité materiály sú hypoalergénne. Odnímateľný, umývateľný poťah z bambusu v kombinácii s povrchom polo gule, ktorý umožňuje cirkuláciu vzduchu, vytvára prostredie bez roztočov, alergií, tepla a potu.
Osviežujúci spánok
Pohodlie a prirodzené držanie tela matraca zaisťujú pokojnejší spánok, podporujú relaxáciu potrebnú na rýchle a hlboké zaspanie počas celej noci.

Rozmery: výška 26 cm

Tento matrac sa vyrába vo všetkých veľkostiach a rôznych tvrdostiach.

Presná cena je na vyžiadanie podľa Vami zvolenej konfigurácie produktu.Dostupnosť: Produkt na objednávku
Výrobca: COLUNEX


Cena na vyžiadanie

Odporúčané produkty


Kreslo Bahamas

1356,00€

Sedačka Bonsai

Cena na vyžiadanie

Sedačka Sahara

Cena na vyžiadanie

Písací stôl Allie

Cena na vyžiadanie